Cilt BakımıCilt SorunlarıEpilasyonMakyajSağlıkVücut BakımıYaşam

Bacaklar, Kollar ve Vücuttaki Crepey Cilt Tedavisi

Bacaklarınızdaki, kollarınızdaki ve vücudunuzdaki krep cilt tedavisi, kendi cildinizde ‘krepe’ gördüğünüz anda acilen önemli hale gelir! İyi haber şu ki, krep gibi cildi tersine çevirmek için en iyi vücut losyonu ve rutini kullanmak gerçekten harikalar yaratabilir.

Kollarda, bacaklarda, ellerde ve göğüste sivilceli cilt için dermatolog ipuçları.

Neden vücutta krep gibi bir cilt oluyor?

Crepey cildin iki ana nedeni,

 1. aşırı cilt kuruluğu,
 2. Güneş hasarı ve yaş nedeniyle cildin iki canlı tabakasının incelmesi.

Crepey cilt hem erkeklerde hem de kadınlarda görülür ancak kadınlarda daha sık görülür. Kadınlar genellikle 30’lu yaşlarında kollarında ve bacaklarında krepy cilt görmeye başlar ve perimenopoz ve menopoza yaklaştıkça kötüleşir. Yaşla birlikte, cildiniz incelme, kuruluk ve yerçekimi kırışması ile kolayca ortaya çıkan krep gibi cilt dokusu için daha fazla risk altında olur.

Vücudumdaki krep cildi düzeltirim. Ultra Hızlı Üç Etkili Vücut Pürüzsüzleştirici Kit. İnsanlara haftada en az iki kez başka bir zengin nemlendirici ile dönüşümlü olarak kullanıyorum (benimki gibi). Doğal Vücut Losyonu) banyo veya duş aldıkları diğer tüm zamanlardan sonra uygulanır.

Crepey cilt – yok ol! İşe yarıyor! 30’lu yaşlarımın sonlarına doğru yuvarlanırken, vücudumun derisinin birdenbire krepleştiğini fark ettim. Vücudumun bazı kısımları giderek daha fazla kuruyordu ve bir gün kollarımın altında aniden sarkık bir cilt birikimi oldu. Krep. Bueno yok.

(Dr. Bailey’s Kit’i kullanmaya başladım) ve krep gitmişti! Glikolik Asit %15 vücut losyonu MÜKEMMEL bir şekilde uygulanır! Üçlü etkili peeling temizleyici, tercih ettiğim yüz temizleyicisi olarak iki katına çıkar. Bu ürünü 35 yaş üstü herkese yürekten tavsiye ediyorum. Vur, keşke bunu 30’lu yaşlarımın başında bilseydim çünkü önlem amaçlı kullansaydım bir bebek derisine sahip olurdum. Ama olduğu gibi, nimetimi sayacağım ve bu ürünü dini olarak kullanmaya devam edeceğim, çünkü ÇALIŞIYOR! – Lori

krepy cilt ne demek?

krep cilt nedir

‘Krep gibi cilt’ terimi, ince, kırışmış, kırışmış, donuk ve hatta pul pul olan cilt dokusunu ifade eder. Hastalar genellikle cilt dokularının kırışmasını ve kırışmasını arttırmak için cildi sıkarak bana krep gibi ciltlerini gösterirler.

Kollarda, ellerde, bacaklarda ve göğüste sivilceli cilt için en iyi tedavi hangisidir?

Crepey cilt için hızlı bir düzeltme ve daha uzun süreli bir düzeltme var ve en iyi sonuçlar için her ikisini de öneririm:

 1. Cilt kalınlığını iyileştirmek için cilt kolajen üretimini oluşturmaya ve yenilemeye yardımcı olan ürünler kullanın.
 2. Bunları, cildi gerçekten dolgunlaştırmak için cilt hyaluronik asit üretimini indükleyerek cilt hidrasyonu ve daha derin cilt hidrasyonunun uyarılması için bileşenlerle birleştirin.

Yüzsüz ciltler için, glikolik asit, krepli ciltle savaşmak için en iyi cilt bakım bileşenidir. Bunun nedeni, kalın vücut derisinin, daha ince yüz derisinin yanı sıra retinoidler ve antioksidanlar gibi bileşenleri emmemesidir. Bununla birlikte, glikolik asidin vücut cilt dokusunu iyileştirdiği iyi kanıtlanmıştır.

Dermatoloji pratiğimde, kollarda, bacaklarda ve vücuttaki krepli ciltle savaşmak için glikolik asidi fiziksel eksfoliasyon ve derinlemesine nemlendirici nemlendiricilerle birleştiriyorum.

Glikolik asit neden krep gibi kol, bacak ve vücut derisiyle savaşmak için en iyi bileşendir?

 • Glikolik asit, cildin kolajen yenilenmesini teşvik etmeye yardımcı olur.
 • Glikolik asit aynı zamanda derindeki katmanlarda cildin hyaluronik asit üretimini uyarır ve cildi içten dışa dolgunlaştırır.
 • Glikolik asit ayrıca mat ve kırışık bir cilt görünümünü tersine çevirmek için genç ve nemli bir parlaklık yaratmak için cilt dokusunu aydınlatır ve parlatır.

krepy cilt nasıl düzeltilir

Benimki gibi bir asit pH’ına göre formüle edilmiş güçlü bir profesyonel glikolik asit ürününe ihtiyacınız olduğunu bilin!

Glikolik asit losyonlarını, 1990’ların ortalarında piyasaya çıktıklarından beri uygulamamda kullandım. O zamandan beri onları kendi cildimde de kullandım ve başka hiçbir şey karşılaştırılamaz. – Dr.

Vücut cilt bakımı için glikolik asidin etkinliğinin bir kanıtıyım. 63 yaşında, açık renkli ve genetik olarak ince cildim krep gibi olmak istiyor ve buna sahip değilim! Hayır, ‘krepi’ savuşturmak için glikolik aside güveniyorum.

Evet, bu benim 63 yaşındaki cildim ve krepin göğsüme, kollarıma ve bacaklarıma kaymasını engellemek için çok çalışıyorum. Hayır, sadece sahip değil!!

Bir profesyonelden krep gibi ciltle savaşmak için ek ipuçları:

 1. Krep gibi cildi dolgunlaştırmak için cilt nemini kilitlemeye yardımcı olmak için her banyodan sonra cildinizi nemlendirin.
 2. UV ışınları, cilt inceltme gibi krepye yol açan yapısal cilt değişikliklerinin çoğuna neden olduğundan, krepli ciltler için iyi bir güneş koruması kullanmanız gerektiğini unutmayın.
 3. Göğsünüzde ve ellerinizde cilt, Retinol, antioksidanlar ve topikal hyaluronik asit gibi ek bileşenleri emecek kadar incedir. Bu ürünleri yüzüme uygularken göğsüme ve ellerime uyguluyorum.

Crepey cilt için en iyi ürünler

bacaklarda krep cilt tedavisi

Sinerjik bir şekilde çalışan bir rutin oluşturmak için Tam Cilt Bakımı ile krepli cildi tedavi etmek için her zaman en iyi sonuçları aldığınızı unutmayın. Dr. Bailey’nin Tam Cilt Bakımı, 4 temel cilt bakımı adımını içerir:

 1. temizlemek
 2. Doğru
 3. Hidrat
 4. Korumak.

Bu 4 adımlı işlemi kullanarak kollarınızın, bacaklarınızın, ellerinizin, boynunuzun ve gövdenizin herhangi bir yerinde kreplemeyi hedefleyen eksiksiz cilt bakım rutininizi oluşturun.

Crepey Cilt için Dermatolog’un 4 Adımlı Tedavisi

krep cilt için en iyi ürün
krepy cilt kurtulmak için nasıl

Sadece kurutmayan sabunlar ve cilt temizleyicileri kullanarak TEMİZLEYİN. DOĞRU adımına başlamak için temizlerken pul pul dökün. Kitte Salux Bezi gibi peeling yapan bir duş bezi veya duş eldiveni veya süngeri ve benim Triple Action Exfoliating Cleanser gibi bir peeling temizleyici kullanın. Üç Etkili Temizleyici, parlatarak ve peeling yaparak krep gibi ciltler için düzeltme sürecini başlatır.

doğal olarak krepy cilt kurtulmak için nasıl

Dış ölü deriyi daha parlak hale getirmek için yeniden yapılandıracak olan glikolik asit kullanarak krep gibi cildin görünümünü DÜZELTİN. Güçlü glikolik asit ayrıca dermiste (cildinizin ikinci canlı tabakası) hyaluronik asidin daha doğal cilt üretimini teşvik ederek krep gibi cildi dolgunlaştırmaya yardımcı olur.

Crepey kol, bacak ve vücut cildini tedavi etmek için profesyonel ipuçları:

 • Glikolik Asit Vücut Losyonumu haftada en az iki kez kullanın.
 • Banyo veya duştan sonra cildinizi kuruladıktan 3 dakika sonra sihirli bir şekilde uygulayın.
 • Salux Bezi ile duşta fiziksel eksfoliyasyonu eklemek, krepey cildin daha kötü görünmesine neden olan kuru kireci anında çıkararak Glikolik Asit Losyonu’nun daha hızlı çalışmasını sağlar.

bununla kollarda ve bacaklarda krep gibi cilt için en iyi losyon

İhtiyacın olan her şeyi benim içinde al Ultra Hızlı Vücut Pürüzsüzleştirici Üçlü Eylem Kiti. Bu kiti, krepy cilt gibi vücut cilt problemlerini düzeltmek için tahminde bulunmayı ortadan kaldırmak için yaptım.

Crepey boyun, göğüs ve el cildi için profesyonel ipucu:

Bu bölgelere yüz bakım ürünlerinizi ekleyebilirsiniz çünkü buradaki cilt fayda sağlayacak kadar incedir. Bunu Yüzün Crepey Derisi hakkındaki makalemde tartıştım. NS Anında Aydınlık Çok Etkili Serum ve Yeşil Çay Antioksidan Cilt Terapisi gliserin, hyaluronik asit içerir ve Luminous Serum, krep cildi derinlemesine nemlendirmek ve dolgunlaştırmak için sodyum PCA içerir. Bu ürünleri kendi boynumda ve göğsümde kullanıyorum. Ayrıca geceleri Retinol Gece Kremim gibi bir retinoid ürünü yüzüme uygularken kullanıyorum. Glikolik Asit Losyonum ile Retinol alabilirsin.

krep cilt için en iyi vücut losyonu
krep cilt için en iyi vücut losyonu

Haftada en az iki kez Glikolik Asit Vücut Losyonu ile NEMLENDİRİN. Duş aldığınız veya banyo yaptığınız diğer tüm günlerde, ilk bileşen olarak su İÇERMEZ, derinlemesine nemlendirici bir nemlendirici uygulayın! hipoalerjenik tavsiye ederim Doğal Losyon Vitaminler, antioksidanlar ve nemlendirici doğal maddeler açısından zengin organik botanik yağlardan yapılmıştır. Bunları Glikolik Asit Vücut Losyonu ile değiştirin.

kollarda ve bacaklarda krep cilt nasıl düzeltilir

Cildin daha fazla incelmesini önlemek ve cildinizin olanları tersine çevirmesine yardımcı olmak için kreplenen cildi güneşten KORUYUN. Cildinizin kreplenmesinin bir nedeni olarak güneşten korunmanın önemini hafife almayın, çünkü cilt incelmelerinin çoğunun cildinizin yaşlanmasından değil, güneş hasarından kaynaklandığını biliyoruz.

krepy cildi düzelt

Her gün benimki gibi UPF 50 giysi veya görünmez ve yağsız mineral güneş kremi kullanın. Şeffaf Mukavemet Saf Fiziksel Sıvı SPF 50. Crepey cilde yol açan kolajen kaybıyla savaşmak için açıkta kalan vücut cildinde yılda 365 gün kullanın!

Kollarda, bacaklarda ve vücutta krep gibi cildin alt çizgisi:

Umut var ve güçlü bir glikolik asit vücut losyonu, krepli cildi onarmak için en etkili üründür. Az önce anlattığım rutin çok fazla gibi gelebilir ama bir rutin geliştirdikçe kolaylaşıyor. Bu, kollar, bacaklar ve vücuttaki krepy cildi düzeltmek için hasta tarafından kanıtlanmış, dermatolog onaylı cilt bakımıdır.

bununla kollarda ve bacaklarda krep gibi cilt için en iyi losyon

Crepey cilt ile savaşmak için vücut cilt bakım rutinimi görmek için buraya tıklayın.

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu