Cilt BakımıCilt SorunlarıEpilasyonMakyajSağlıkVücut BakımıYaşam

Dermatolog Açıklıyor – Hiperpigmentasyon ve Dar için En İyi Tedaviler

İşçi Bayramı’ndan sonra daha fazla hiperpigmentasyon ve karanlık noktalar mı fark ediyorsunuz? Yılın bu zamanında düzensiz cilt pigmentlerinden kurtulmak istemeye başlamak oldukça yaygındır.

Evet, yaz güneşi ve dışarıda oyalanmak nefistir, ancak cildinize zarar verir. Bu yıl, COVID bizi her zamankinden daha fazla dışarı çıkardı, en azından burada, dışarıda yemek yemeye ve aktivitelere izin verilen ancak birçok iç mekan seçeneğinin hala kapalı olduğu Kaliforniya’da.

Bir dermatolog olarak, sıklıkla karanlık noktalar ve hiperpigmentasyon için en iyi tedavileri açıklamam istenir.

Özellikle yazdan sonra çok popüler bir konu. Cilt bakımı, pigment cilt sorunları için güçlü bir tedavi olabilir. Son derece etkili cilt bakım ürünlerinde klinik olarak kanıtlanmış bileşenler vardır. Küçük bir açıklama ile hiperpigmentasyonun temel nedenlerini hedefleyen bir cilt bakım rutini oluşturabilirsiniz. Cilt penetrasyonunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir rutinde birden fazla pigmentle mücadele bileşeni kullandığınızda, cilt pigment problemlerini tedavi eden sonuçlar çarpıcı olabilir.

Geçmişte cilt bakımı ile koyu lekeleri kontrol etmeye çalışırken sinir bozucu bir zaman geçirdiniz mi?

Bu yaygın. İdeal olarak, cildinizin hangi tabakasının aşırı cilt pigmentini tuttuğunu ve nedenini bilmek istersiniz. Bu, tedaviyi daha kesin olarak hedeflemeye yardımcı olur.

Son makalemde,

  • Cilt pigmenti sorunlarının en yaygın nedenlerini açıklıyorum – muhtemelen şu anda cildinizde tam olarak gördüğünüz sorunlar.
  • Cildinizde neler olduğunu ve problemle nasıl başa çıkacağınızı anlayabilmeniz için size tam bir hikaye veriyorum.

Hiperpigmentasyon ve Koyu Noktalar – Cilt Bakımı ile Tedavi okumak için buraya tıklayın.

Dermatologlar cilt bakımı ile hiperpigmentasyon ve koyu lekeleri nasıl tedavi eder?

Hangi bileşenlerin işe yaradığını, nasıl çalıştığını ve cilt bakım ürünlerinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin; Evde kendi cilt bakım rutininizle koyu lekeleri ve düzensiz cilt pigmentini hızla düzeltin. Ayrıca cildinizdeki koyu lekeleri iyileştirmek için en iyi prosedürleri açıklıyorum. Şu anda doğrudan doktorunuza veya med spa’nıza gitmek isteseniz bile, sonuçları artıran ve koruyan bir cilt bakım rutini ile herhangi bir prosedür yatırımını desteklemek isteyeceksiniz. Çifte fayda, hiperpigmentasyonla savaşan aynı bileşenlerin cildinizi aydınlatmasıdır. Birçoğu ayrıca kırışıklıklar ve krep cilt ile savaşır.

İnsanlara ciltlerinde neler olduğunu öğretmeyi seviyorum. Düzensiz cilt pigmentinin nedenleri şaşırtıcı olabilir. Tedavi de zor olabilir. Size, işe yarayan bir cilt bakımı rutini oluşturmanız için size güç vereceğini umduğum, bir dermatolog düzeyinde derinlemesine bilgi veriyorum. Hiperpigmentasyon ve koyu lekelerin cilt bakımı ile tedavisi hakkındaki son makalemi okumak için buraya tıklayın. – Dermatolog ve Cilt Sağlığı Uzmanı Dr. Cynthia Bailey

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu