Cilt BakımıCilt SorunlarıEpilasyonMakyajSağlıkVücut BakımıYaşam

Dermatolog Onaylı Doğal Cilt Bakımı Nasıl Alınır

Dermatolog onaylı doğal cilt bakımı ve profesyonel cilt bakımı sonuçları nasıl alınır. Bu bir Kutsal Kase arayışı ve bunu istemekte yalnız değilsiniz. Bu, cilt bakımının geleceğidir, ancak profesyonel sonuçlar talep eden vasat ürünlerin aşırı abartılmış vaatleriyle birlikte doğal olmayan yeşil yıkanmış ürünlerle ilgili pek çok pazarlama hilesi vardır. Doğal eğilimli bir dermatolog olarak bu konuya hem tutkuyla hem de bilimle yaklaşıyorum.

Doğal Profesyonel Cilt Bakımı

Hastalarımın doğal cilt bakımı seçenekleri talep ettiği Kuzey Kaliforniya sahilinde yaşayan ve pratik yapan bir dermatologum. Derinlemesine nemlendirici nemlendiriciler, sülfatsız temizleyiciler, zarif ama saf mineral güneş kremleri ve koku ve kimyasallarla dolu olmayan profesyonel yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri istiyorlar.

Hastalarım cilt bakımı seçimleri konusunda kendilerini iyi hissetmek istiyor ve “yeşil yıkamaya” ve “sahte profesyonel cilt bakımına” tolerans göstermiyorlar ve ben de onların yanındayım. – Dermatolog Dr. Cynthia Bailey

Hastalarımın değerlerini karşılamak için uzman olmak zorunda kaldım. Onlar da benim değerlerim. İtiraf ediyorum; 60’larda Berkeley’in hemen dışında büyüdüm, hippi düşkünüydüm ve kendi granolamı yaptım. Ben hala biraz “doğal Nelly”, organik sebze bahçesiyim ve hala granola yapıyorum.

80’li yıllardan beri doğal bir dermatologum ve cilt problemlerini tedavi etmek için dermatoloji bilimini ve doğal bileşenleri birleştiren ve taviz vermeden hepimizin ten rengi hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olan bir ürün koleksiyonu geliştirdim.

Bu iki önceliği birleştiren temizleyiciler, nemlendiriciler, güneş kremleri ve gençleştirme ürünlerim var. Sonuçlardan ödün vermeden cilt bakımınızı yeşillendirin.

Felsefem, günlük olarak bağımlı olduğumuz yüksek hacimli kişisel bakım ürünleri için tamamen doğal formülasyonlar kullanmak ve bunları belirli cilt problemlerini hedef almak ve tedavi etmek için farmasötik sınıf ürünlerle birleştirmek. Doktor Bailey

Dermatolog Tavsiye Edilen Doğal Cilt Bakımı

dermatolog önerilen doğal cilt bakımı

Kokusuz, sülfatsız ve ftalatlar gibi çok yaygın kimyasallardan arındırılmış tamamen doğal sabunlar kullanarak cildinizi banyoda veya duşta temizleyin. Benim Doğal Olarak En İyi Bar Sabunu ve Organik Doğal Duş Jeli Hassas ciltler ve tüm aile için güvenli dermatolog onaylı doğal cilt bakım ürünleridir.

benimkini sakla Doğal Sıvı Köpüren El Sabunu Yapay maddeler ve alerjenlerle dolu sabunları kurutmamak için her lavaboda.

dermatolog onaylı doğal duş jelidermatolog onaylı doğal el sabunu profesyonel cilt bakımı

Doğal botanik yağlar, yapay boyalar, koku ve parabenler ile yapılan losyonlar, kremler ve yüz yağları ile cildinizi nemlendirin.

Benim Doğal Yüz, El ve Vücut Losyonu organik botaniklerden yapılır ve aloe vera ve gliserin ile zenginleştirilmiştir.

Benim Doğal Yüz ve Vücut Yağı Kremi daha şiddetli kuru ciltler için daha zengindir. Bu, aşırı kuru ciltler için dermatolog onaylı bir yüz kremidir ve tepeden tırnağa da kullanılabilir.

Benim Omega Zenginleştirilmiş Yüz Güçlendirici Yağ bariyer yenileyici yağların karışımı ile derinlemesine iyileşir. Bunu tek başına kullanabilir veya en sevdiğiniz nemlendirici kremin iyileştirici lipit içeriğini birkaç damla karıştırarak artırabilirsiniz.

Bu dermatologların doğal cilt bakımıdır; Tüm bu cilt bakım ürünleri, en iyi botanik içeriklerden profesyonel bir dermatologun tedavi standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

En iyi doğal cilt bakımı makyajı da içermelidir

dermatolog cilt bakım ürünü seçenekleri

Makyaj genellikle yapay boyalar, koku, dolgu maddeleri ve kimyasallarla doldurulur. Mineral makyaj, dermatolog onaylı cilt bakımını kullanmanın başka bir yoludur. Minerallerden elde edilen doğal pigment, size suni boyalar olmadan renk ve görünüm verir. Mineral makyajlarımın hepsi doğal ve olağanüstü güzel. Fondötenim, allık ve farım var. Hepsi kimyasal içermez, akmaz veya kırışmaz ve mükemmel kapatıcılık sağlar.

Sonuç isteyenler için dermatolog cilt bakım ürünü seçenekleri ve doğal cilt bakım seçenekleri

Farmasötik dereceli aktifler ve antioksidan ürünlerle gençleşin ve kırışıklıklarla savaşın, sivilceleri tedavi edin ve nesiller öncesinden daha sağlıklı bir cilde sahip olun. Cilt bakımı bilimi, %100 doğal olmayan teknoloji gerektiren büyük gelişmelere sahiptir. Bunları yukarıdaki doğal temizleyiciler, nemlendiriciler ve makyajla birleştirin ve her iki dünyanın da en iyisini elde edin.

Bu stratejiyi en iyi doğal profesyonel cilt bakımı olarak görüyorum! Doktor Bailey

Güçlü bir cilt bakım rutininde yerleşik doğal cilt bakımı ile birleştirilmiş dermatolog onaylı profesyonel ürünler nasıl elde edilir?

doğal profesyonel cilt bakımı

Retinol, stabil farmasötik sınıf yeşil çay antioksidanları, hyaluronik asit, glikolik asit ve mineral güneş kremleri içeren profesyonel ürünlerin, titiz bilimsel çalışmalarla terapötik olarak faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Koruyucularla yüklenmeden stabiliteyi korumak için oksidasyonu önleyen özel kaplarda dağıtılan bu yüksek teknolojili aktif maddeler, farmasötik dereceli ürünler oldukları için teknik olarak “doğal” olarak nitelendirilmeyecektir.

Profesyonel cilt bakım ürünlerini ve bileşenlerini yalnızca en titiz laboratuvarlardan temin etmeye ve bunları doğal ürünlerle hedef odaklı rutinler haline getirmeye özen gösteriyorum. Örneğin, aşağıdaki rutin, suni boyalar, parabenler, sülfatlar veya sentetik kokular olmadan cilt yaşlanması ve hafif sivilce ile savaşacaktır.

Yüz İçin Doğal Profesyonel Cilt Bakım Rutini

Her sabah:

 1. cildi aydınlatmak için en iyi profesyonel cilt bakımı

  ile yıkayın Üç Etkili Eksfoliye Edici Temizleyici (gün boyu cildinizi aydınlatmak ve gözenekleri temiz tutmak için glikolik asit ve salisilik asit ile)

 2. Uygulamak Anında Aydınlık Çok Etkili Serum ve ardından Yeşil Çay Antioksidan Cilt Terapisi (Crepey cildi tersine çevirir, antioksidan rezervini yeniden yükler ve parlak bir cilt yaratır)
  profesyonel dermatolog onaylı cilt bakımı
 3. Doğal Losyon veya Tereyağı uygulayın. Cildiniz çatlamışsa veya kurumaya meyilliyse birkaç damla Omega Booster Oil ile güçlendirin.
 4. doğal cilt bakımı için en iyi mineral güneş kremi

  Uygulamak Şeffaf Mukavemet Saf Fiziksel Görünmez SPF 50 Krem Güneş Koruyucu (cilt yaşlanmasının %80’ine karşı savaşmak için saf mineral geniş spektrumlu UV koruması).

 5. Makyaj yapıyorsanız mineral makyaj uygulayın.

Geceleyin:

 1. Doğal Bar Sabunu ile yıkayın.
 2. retinol profesyonel cilt bakımı

  Uygulamak Retinol Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi (kırışıklıklar ve cilt yaşlanmasının belirtileriyle savaştığı kanıtlanmıştır)

 3. Doğal Losyon veya Tereyağı uygulayın. Bunları birkaç damla Omega Yağı ile güçlendirebilir veya gerçek bir terapötik gece tedavisi için doğrudan Omega Yağını kullanabilirsiniz.

Vücut İçin Doğal Profesyonel Cilt Bakım Rutini

vücut için en iyi dermatolog profesyonel cilt bakımı

Haftada iki kez kullanın Ultra Hızlı Üç Etkili Vücut Pürüzsüzleştirici Kit temizlik ve nemlendirme için. Diğer tüm günlerde Doğal Duş Jeli veya Bar Sabunu ile yıkayın ve Doğal Losyon veya Tereyağı ile nemlendirin.

Hem botanik bileşenlerin doğal iyileşme potansiyelini hem de dermatoloji bilimini araştıran doğal bir dermatolog olarak, bu yaklaşımın size mümkün olan en iyi cilt bakımı sonuçlarını gereksiz kimyasallar olmadan verdiğini biliyorum – bu bilim ve doğa arasında mükemmel bir köprüdür.

Tüm doğal cilt bakım ürünlerimi görmek için buraya tıklayın. Profesyonel cilt bakım ürünleri ile bunları rutin haline getirin ve hem bilimden hem de doğadan en iyi şekilde yararlanın.

Yazar: Dr. Cynthia Bailey MD. 1987’den beri dermatoloji uygulayan Kurul Sertifikalı bir dermatologdur. Kariyeri boyunca 200.000’den fazla cilt muayenesi yaptı ve dünyanın en uzun soluklu doktor yazılı cilt sağlığı blogunun yazarı.

“İnsanları eğiterek ciltlerine iyi bakmaları için güçlendirmeyi ve içinde bulundukları cildi sevmeleri için cilt bakımlarına ‘öz bakımı’ dahil etmeyi seviyorum!” Doktor Bailey

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu