Cilt BakımıCilt SorunlarıEpilasyonMakyajSağlıkVücut BakımıYaşam

Foursquare’den koca bulunmaz! – Mahmure

Kız tavlamak da eskisi kadar zor değil malum. Sosyal mecralar sağ olsun en büyük yardımcımız. Dikkat edin kızlar, avlanmak isteyen bir erkek bütün sosyal mecraları aktif ve yoğun olarak kullanır.

Bu aralar foursquare’ e takıldım. Her gittiğim yerde check in yapıyor, listedekileri gözüme kestiriyor ve hemen arkadaşlık talebi gönderiyorum. Eee tip biraz düzgün olunca de geri çevrilmem biraz imkansız oluyor 🙂

Geçenlerde çok beğenmesem de bir kadını ekledim listeme. Hem de yaşı benden büyük bir kadını. Yaşı 40’a merdiven dayamış diyeyim size. Yaşıtları çoluk çocuk, iş-kariyer peşinde koşarken bu hatun foursquare de check in peşinde. Hemen karşılık geldi.

Çok tipim olmasa da biraz meraktan biraz da kısmet diyerek iki mesajlaşma ve ağır attığım adımlarla kadını kendimden hoşlanır kıvama getirdim. Baktım ki aceleye gelecek tiplerden değil, bende de vakit bol, sabırlı olup hafif de romantik yaptım, sabah uyanacağı saati öğrendiğimden beri her sabah günaydın mesajıyla selamlıyorum onu. Her gece iyi geceler diyorum örneğin.

Buluşmak için de aceleci davranmadım, aralarda buluşacğım başka sosyal mecra “arkadaşlarım” vardı. İlk buluşmamızda şık bir yere götürdüm onu. (Götürdüğüm şık yere check-in yapıp gözüme kestirdiğim diğer hatunlara davet göndermekten geri kalmadım tabi) Daha da etkilendi. Sonra götürdüğüm yerlerin bir önemi kalmadı zaten. bir zaman sonra beklediğim üzere sıkılmaya başladım
Kendi içimde 3-5 saniye süren derin bir değerlendirme yaptım ve anladım ki o kadına harcadığım zamanda spor yapsam, Kıvanç Tatlıtuğ gibi vücudum olur valla, üç beş mesajına cevap vermedim soğuk yaptım bitti… O ise hala depresyonda.

Bütün bunları siz hatun kısmına neden anlattım? Çünkü asıl üzücü olan benim Kıvaç Tatlıtuğ olma fırsatını kaçırmam değil – siz Türk hatunları sağolun göbeğimize kelimize bakmadan her türlü bize aşık oluyorsunuz… Asıl üzücü olan siz kadınların biz erkeklerin ağına bu kadar kolay düşmesi. Belki sizin de sadece “takılmaya” vakit geçirip eğlenmeye ihtiyacınız var, o zaman eyvallah. Ama unutmayın sevgili mahmuşlarım, biz erkekler ne kadar modern olursak olalım içimizde bir maço ruhu taşıyoruz. Sizin “bardan erkek çıkmaz” desturuna karşı bizim de mottomuz “sosyal mecradan ciddi ilişki çıkmaz- senin sevgilin, benim sevgilim bi de Ahmet’in karısı hariç”

Eyyy kadınlar-kızlar… Ciddi ilişki için sosyal mecraya başvuruyorsanız hata yapıyorsunuz. Haa benim amacım eğlenmek derseniz onu bilemem. Ama diğer böyle ortamlarda türlü koca bulmanız milyonda bir ihtimal. Bulanlardansanız şanslısınız… Hala bulamadıysanız da yolunuzu acil değiştirmelisiniz.


Source link

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu