Göğüs Bakımı ve Dekolte

Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar, 2019

Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar: Göğüs büyütme, küçük memeli kadınların göğüslerine, ayrıca silikon implant olarak da adlandırılan protezlerle veya istenen boyanın işlenmesiyle verilen addır.

Her kadın güzel olmak ister, güzel göğüslere sahip olmak ister. Ancak bazen memelerin çift veya tek taraflı gelişme kusuru ya da hamilelikten sonra kilo alımı nedeniyle meme dokusunun hacmini kaybettiği durumlar meydanan gelebilir ve göğüsler normalden daha küçük hale gelebilir. Bu ve benzeri durumlarda, daha iri, daha dolgun, daha dik ve estetik olarak daha güzel göğüsler elde etmek için göğüs büyütme ameliyatı yapılabilir. Her kadının güzel bir çift memeyi hakettiği unutulmamalıdır. Meme estetiği ile güzel göğüslere sahip olmak mümkündür.

Göğüs büyütme ameliyatı hangi durumlarda yapılır?

  1. Meme büyütme ameliyatı, özellikle kalça-bel ve göğüs oranlarında olmak üzere vücut hatlarındaki orantısızlığı düzeltmek için memelerinin küçük olduğunu düşünen kadınlarda yapılmalıdır.
  2. Hamilelik sonrası meme hacmindeki kaybı düzeltmek için (Bazı durumlarda memelerde sarkma olabilir. Bu durumda, meme kaldırma ameliyatı yapılması da gerekebilir.)
  3. Meme büyüklüğünde simetri sağlamak için göğüs büyütme: Çoğu kadında meme simetrik değildir. Bu durum çok önemliyse, meme büyütülmelidir.
  4. Memenin çeşitli durumlarda yenilenmesini sağlamak (örneğin, meme kanseri ameliyatından sonra ya da doğuştan memelerin olmaması ya da gelişmemesi)
  5. Tıbbi ya da kozmetik nedenlerle yerleştirilen meme implantları (protezler), bölgedeki yaşlanma, ya da o bölgede sıkıntı oluşturması nedeniyle değiştirilmelidir.

Kadınların en büyük arzularından biri de sıkı göğüslere sahip olmaktır. Göğüslerinin büyük olmadığını düşündüklerinde estetik ameliyat dahil bir çok çözüm yoluna başvurmaktan çekinmemekte, daha dik ve daha çekici göğüslere ulaşmak için meme büyütme ameliyatı da dahil olmak üzere bir çok uygulamayı göze almaktadırlar. Ancak, meme büyütme ameliyatlarının yüksek fiyatları nedeniyle yeterli bütçeye sahip olamayan bayanlar bu hayallerini gerçekleştirememekte ve küçük göğüslerle yaşamlarına devam etmek durumunda kalmaktadır.

Bu makalemizde göğüs büyütücü bitkisel yağlar, göğüs büyütme, bitkisel yağlar, göğüs büyüten bitkisel yağlar, buğday tohumu yağı ile göğüs büyütme, avakodu yağı ile göğüs büyütme, iri, diri, canlı ve bakımlı göğüsler, dekolte ile dik göğüsler konularında bilgi vermeye çalışacağız.

Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar
Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar

Piyasada bulunan kozmetik amaçlı göğüs büyütücü haplar ve kremler genellikle bir işe yaramaz ve çoğu zaman paramızın çöpe atılmasına neden olur. Başka bir deyişle, göğüs büyütme kremine ve haplarına tonla para veriyoruz ve bu ürünleri kullanırken verim elde edemiyoruz.

Ama buna rağmen hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı alternatifler arıyorsanız, Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar başlıklı bu makalemizi okumalısınız. Düşük kesimli giysilerinizi, dekoltelerinizi, mayolarınızı ve bikinilerinizi yaz aylarında seksi ve çekici göğüslerinizle paylaşma şansı yakalayabilirsiniz.

İşte göğüs büyüten yağlar listemiz

Göğüs Büyüten Bitkisel Yağlar

Göğüs büyüten doğal yöntemler kullanarak sizlere daha büyük göğüslere sahip olmak için en etkili yağların ne olduğu hakkında bilgi vermek istiyorum.Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlardan ilki ve en önemlisi buğday tohumu yağıdır.

Buğday tohumu yağı ile göğüs büyütme

Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar: Buğday tohumu yağı ile göğüs büyütme
Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar: Buğday tohumu yağı ile göğüs büyütme

Göğüs büyütme yağları listemizde ilk sırada yer alan buğday tohumu yağı, göğüslerdeki kan akışını hızlandırmakta ve memelere oksijen verilmesini kolaylaştırmaktadır. Bu özellik, diri ve genç göğüslere kolayca ulaşmanıza olanak sağlar.

Buğday tohumu yağı en yakın bitkisel ürün satıcılarından temin edilebilir veya internet üzerinden sipariş edilebilir.

Buğday tohumu yağı bu meme büyütme özelliğinden yararlanmak için göğüs bölgenize bir kaç damla yağ damlatın. Yağın göğüsleriniz tarafından tam olarak emilmesi için parmak uçlarınızla dairesel hareketler yaparak göğüslerinize 10 dakika kadar masaj yapın. Göze çarpan bir iyileşme elde etmek için bu işlemi 2-3 ay boyunca günde en az 2-3 kez tekrarlamanız gerekmektedir.Göğüs büyütücü bitkisel yağların bir diğeri de avakado yağıdır.

Avokado yağı ile göğüs büyütme

Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar: Avokado yağı ile göğüs büyütme
Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar: Avokado yağı ile göğüs büyütme

Avokado özünden elde edilen avokado yağı, göğüslerinizi nemlendirir ve besler. Cilt bakım maskelerinde de sıkça kullanılan avokadodan elde edilen bu yağ, meme çatlakları ve meme sakmalarının da en büyük arkadaşıdır, çatlak oluşumunu giderir ve göğüslerinizi toplar.

Göğüslerinize avokado yağı ile derinlemesine bakım yapmak için 5-10 dakika dairesel hareketlerle masaj yapmalısınız. Günde birkaç kez bu uygulamayı yaptıktan sonra dolgun göğüslere 2-3 ay sonra kavuşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı