Cilt BakımıCilt SorunlarıEpilasyonMakyajSağlıkVücut BakımıYaşam

Göz Çevresi Koyuluklarını Yok Eden Yöntemler

Cilt sorunları arasında en çok şikâyet edilen hiç kuşkusuz göz ve çevresinde oluşan koyuluklardır. Çünkü gözler yüzde en dikkat çeken kısımdır. Göz çevresinde oluşan koyu halkalar yüzü daha yorgun ve yaşlı gösterir. Güzelliği ciddi anlamda etkileyen bu sorunu yok etmenin birden fazla yöntemi vardır. Peki göz çevresi koyuluklarından kurtulmak için ne yapmak gerekir?

Göz Çevresi Koyulukları Nasıl Giderilir?

İlk olarak her sabah yüzünüzü soğuk su ile yıkayarak koyuluklarda azalma sağlayabilirsiniz. Sıcak su ile yüzünüzü yıkarsanız göz çevrenizdeki koyuluklar daha da belirgin hale gelir. Cildimizin neme ihtiyacı olduğu gibi göz çevresinin de neme ihtiyacı vardır. Bunun için içeriğinde C vitamini bulunan göz kremleri kullanarak göz çevrenizin bakımını yapabilirsiniz. Düzenli olarak krem kullanarak koyulaşmanın önüne geçebilirsiniz. Gözaltı derisi son derece incedir. Bu açıdan güneşin zararlı ışınlarından da daha faza etkilenir. Cildinize güneş kremi sürerken gözaltlarınızı ihmal etmemenizde fayda var. Doğru bakım yöntemlerini uygulayarak koyu halkaların oluşmasını engelleyebilirsiniz. Göz çevresi koyulukları için krem seçerken retinoid kremler olmasına dikkat etmelisiniz. Bu tür kremler koyu renk pigmentlerini azaltır ve göz çevrenizin çok daha aydınlık görünmesini sağlar. Aynı zamanda içeriğinde A vitamini bulunduğu için göz çevresi için iyileştirici etki yapar.

Göz Çevresi Koyulukları İçin Kesin Çözüm

Hangi yöntemi denerseniz deneyin göz çevresi koyulukları konusunda bir sonuç alamadıysanız ve bu koyulukların önüne geçemiyorsanız lazer gibi daha kesin yöntemleri tercih edebilirsiniz. İleri teknoloji ürünü olan Fullface lazeri ile gözaltındaki koyuluklardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Anestezi gerekmeden, herhangi bir acı ve yan etki oluşturmadan cildi iyileştiren bir teknoloji olan Fullface teknolojisi ciltteki sorunlu bölgelere uygulanır ve böylece cildin diğer bölgeleri hiçbir şekilde hasar görmez. Birkaç seansta istediğiniz görünüme kavuşabileceğiniz bu teknoloji sayesinde gözaltı koyuluklarından tamamen kurtulabilirsiniz. Lazer uygulamasından sonra aynı gün içinde gözaltlarınızda iyileşmeyi çok çabuk görebilirsiniz. Kesin sonuç veren ve kısa sürede sonuca ulaştıran bu yöntem ile sizi rahatsız eden ve görünümünüzü etkileyen koyu halka sorunundan tamamen kurtulabilirsiniz. Bu işlem uygulandıktan sonra aynı gün içinde işinize dönebilir, makyaj yapabilir ve hayatınıza devam edebilirsiniz.
Source link

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu