Cilt BakımıCilt SorunlarıEpilasyonMakyajSağlıkVücut BakımıYaşam

Kilo felaketine karşı ‘B Planı’

Diyetlerin çoğu gram gram ölçülerle beslenme planı çıkarıp, günde 5 litre su içmeye davet ediyor. Kimi öğle yemeğinde bir kaşık sebze öneriyor. 1 tane grisini ile bir öğünün geçiştirilmesini isteyenler de var. Oysa diyetler genellikle çözüm getiremiyor. Zaten yapılan bir araştırma da (İsveç’teki Karolinska Enstitüsü’nde gerçekleştirilmiş) diyetin yağ hücrelerini yok etmediğini ortaya çıkarmış. Bunlara bel bağlayanların uğradığı hayal kırıklığı artık gözleri daha ayağı yere basan araştırmalara ve çözümlere çevirdi.

Yeşil doğanın olağanüstü tasarımlarından faydalanmak yeni değil. Eski çağlardan bu yana bilinen bitki mucizeleri günümüzde yeniden gündemde. Bu yöntem üzerine çalışmalarda bulunan Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, (www.bitkiselzayiflama.net) bu yola başvururken, bitkilerin zayıflatma eylemi hakkında doğru bilgi sahibi olmanın önemli olduğunu söylüyor.

>>>>>

Kilolardan kurtulma planı doğadan

Şimdi modern insan, incelmek için alternatif yöntemlere geri döndü. Şifalı ot ve bitkiler, asırlık şifa geleneklerinin hala devam eden ayrılmaz bir parçası. Herbalium Bitki Merkezi yöneticisi Volkan Kurt, doğanın içinde zayıflama inceliklerinin birçok kanıtı olduğundan söz ediyor. “Bakın otla beslenen hayvanlara. İçlerinde şişman olanına rastlamak mümkün mü?” diye soruyor ve ekliyor: Hiçbir şekilde kilo veremediyseniz ya da verip tekrar aldıysanız B planına geçin! “Bazı özel doğal ot ve bitkilerin sinerjik etkisi, bedende biriken inatçı yağlara savaş açıyor. Doğru bir kilo kaybı için doğada formüle edilmiş hayli malzeme var ve günümüzde bitki bilimciler bu konuda hangi bitkinin yağları yaktığına ilişkin en ileri araştırmalara sahipler” diyor Kurt.

Zayıflarken deriniz sarkmasın

Binlerce kadının zayıfladığı bitkisel yöntemi kadın, erkek her yaştan insanın kullandığını söylüyor Uzman Kurt. “Zayıflamak için her yolu denedik, fakat başaramadık” diye yakınan küskünleri B Planı’nı uygumaya davet ediyor. Bariz sonuçlar veren bu bitkisel karışımın içinde kiloları eriten temel bitki ve otlar var. Gizli bir tarif değil; Kereviz Tohumu (Apium graveolens) ve Rezene (Foeniculum vulgare) gibi doğal otların tohumlarını barındırdığı gibi, Kızılderililerin çay olarak kullandığı Mate ( Ilex paraguariensis) otunun yaprağı da öğütülmüş halde karışımda yer alıyor. “Diğer doğal yöntemlerden ayıran hangi özelliğe sahip?” sorusuna Kurt şöyle yanıt veriyor: “Limon ve portakal gibi narenciye meyvelerinin kabuklarından çıkarılan yağ ve özler kullanılıyor. İncelmedeki etkiyi hızlandırmak için, bu uçucu yağlar devreye giriyor. Sadece damıtma yolu ile elde edilen bu öz yağ, adeta kilo felaketine karşı doğanın form deposu! Çabuklaştırıyor inatçı yağları yakmayı. Aynı zamanda vücuda direnç kattığı için, zayıflarken güçsüz kalmak söz konusu değil. Barındırdığı doğal mineral ve vitaminlerle, cildin de güzelleşmesini sağlıyor, zayıflarken sarkmayı engelliyor.”

Bilgi: Doğal Ürün Uzmanı
Volkan Kurt
www.herbalium.net
info@herbalium.net
0216 349 44 33


Source link

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu