Cilt BakımıCilt SorunlarıEpilasyonMakyajSağlıkVücut BakımıYaşam

Mahmure’de Ariş Pırlanta günleri! – Mahmure

Mahmure.com sponsorluğunda; mücevher sektörüne dededen toruna üç kuşak emek vermiş Ariş Pırlanta şirketiyle, ünlü bloggerlar buluştu. Hilal Meriç, Nazlı Karahan, Serap Tan, Deniz Saatçioğlu, FerhanTalib, Billur Saatçi, Meltem Bicioğlu, Merve Aktaş ve Ece Kaya’nın katıldığı bu önemli buluşma Lal Şarapları’nın tadımıyla başlarken, ARİŞ Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş ile yapılan samimi sohbet sırasında bloggerlar, pırlantayı yakından tanıyarak, birbirinden güzel koleksiyonları da deneme fırsatı buldular.Ariş Pırlanta ürünlerini büyük bir keyifle deneyen ünlü bloggerların, Mahmure.com objektifine yansıyan kareleri ise şöyle:

Sevgili @meltembicioglu KokoshAnne bebek ayak izi kolyeyle:Mahmure’de Ariş Pırlanta günleriSevgili Nazlı Karahan @OndaGordum D Color tektaş ile :Mahmure’de Ariş Pırlanta günleriSevgili Ferhan Taliboğlu @iconjane, tam da enerjisine yakışır Sevgi Meleği Cebrail kolyesiyle…Mahmure’de Ariş Pırlanta günleriSevgili Deniz Saatçioğlu (denizsaatcioglu.blogspot.com) tektaşın hayranlık uyandıran ışıltısıyla…Mahmure’de Ariş Pırlanta günleriARİŞ PIRLANTA MELEK KOLYE MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

class=”cf”>

ARİŞ PIRLANTA HAKKINDA: 1959 yılında, merkezini Ariş adıyla İstanbul’ a taşımış ve bugün birçok yenilikçi girişimiyle sektörün öncüsü konumunda yer almıştır. Pırlantalı mücevherleri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunması ve internet üzerinden mücevher alışverişini başlatan bir şirket olması da yenilikçiliğe bir örnektir. İlk kuruluş yıllarından beri yaratıcılığa ve yenilikçiliğe önem veren Ariş Pırlanta, kadınların mücevher algısını da değiştirmeyi başaran bir şirket.

ARİŞ Pırlanta ürünlerini satın almak için: e-aris.com ‘u tıklamanız yeterli.

Mahmure.com olarak, bu güzel buluşmaya katılan tüm bloggerlarımıza ve başta Kerim Güzeliş olmak üzere Ariş Pırlanta ailesine teşekkür ediyoruz…

Bu keyifli sohbete eşlik eden ve ünlü gurmeler tarafından tavsiye edilen ödüllü şaraplar ise şöyle:

Beyaz: Mon Reve, Chardonnay – Chenin Blanc:
(Açık sarı renkli. Burunda orta düzeyde limon ve limon çiçeği kokuları algılanıyor. Burun bir miktar kapalı denilebilir. Damakta orta üstü bir gövdeye, diri bir asiditeye ve çok başarılı bir mineralite derinliğine sahip. Bitime kadar hiç boşluk bırakmaksızın meyve ve mineral yüklü bir şarap. Bitim ise son derece lezzetli ve uzun kalıcılıkta. Ayrıca 89 puan ile En İyi Beyaz Şarap ödüllü.)

Rose: Mon Reve, Sangiovese:
(LA Şarap tarafından İtalyan orijinli sangiovese üzümlerinden üretilen bir pembe -roze- şaraptır. Çilek, tatlı erik aromalarına sahip damakta kalıcı, canlı ve dengeli bir tada sahiptir.)

class=”cf”>

Kırmızı: Mon Reve, Tempranillo: (Tempranillo üzümü Torbalı’da iyi sonuç vermiş. Belki fazla derinliği olmayan ama deyim yerindeyse leziz bir şarap bu. Sanki yaban böğürtlenli komposto kaşıklar gibi damakta. Dokusu ipeksi, bitimi uzun değil ama damağınızı büzmüyor, içinizi baymıyor. Eğer genç bağlardan bu sonuç elde edildi ise acaba bağlar eskidikçe nasıl sonuçlar alınacak? – Vedat Milor / 29.05.2011 – Milliyet Cadde)


Source link

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu