Cilt BakımıCilt SorunlarıEpilasyonMakyajSağlıkVücut BakımıYaşam

Pandemi Sırasında En İyi Tatil Hediyeleri Nelerdir?

Pandemi döneminde bayram hediyesi vermek farklı hissettiriyor ve bence öyle. İnsanların bu yıl anlamlı hediyeler vermek istediklerini ve gerçekten kişisel bakım hediyelerinin mükemmel olduğunu söylediklerini duyuyorum.

Kim TLC’yi şimdi her zamankinden daha fazla istemiyor? Bunu biliyorum! – Dr.

Belli ki hepimiz tek başımıza daha fazla ‘kaliteli zaman’ geçiriyoruz ve bu, kış gerçekten başlayınca daha da yoğunlaşacak. Bu, cilt bakımını ideal bir pandemi tatili hediyesi haline getiriyor.

İster aynada dönüp bize bakan yüzümüzden memnun olmak, ister Zoom’da sağlıklı ve iyi görünmek isterse de diğer önemlimizle kucaklaşırken yumuşak bir cildi paylaşmak olsun – gerçekten etkili ve pratik cilt bakımı kesinlikle mükemmel bir pandemi tatili hediyesi. – herkesin ihtiyacı var.

Bir Dermatolog olarak, yılın bu zamanında pandemik stresli cildi neyin aydınlattığını, yumuşattığını, nemlendirdiğini ve yatıştırdığını biliyorum. Ürünlerim ve kitlerim kolay hediyelerdir ve 30 yılı aşkın klinik deneyimim ile oluşturulmuştur. Bu gerçekten eşsiz tatil sezonunda gerçekten eşsiz bir şey paylaşın. Hediyeleri listenizdeki alıcılara nasıl yerleştireceğiniz konusunda size ipuçları vermeme izin verin:

Bu pandemik tatil sezonunda cilt bakımı yapmak için dermatolog önerileri

Gerçekten iyi bir yüz cilt temizleyici.

Yüz cilt temizleyicilerinin insanların satın aldığı 1 numaralı cilt bakım ürünü olduğunu biliyor muydunuz? Mantıklı çünkü herhangi bir cilt bakımı rutini, temiz bir ciltle başladığınızda en iyi sonucu verir!

İki favori cilt temizleme seçeneğim var:

en iyi kurutmayan cilt temizleme seti

Cilt Temizleme Zen Kiti

 • Bu temizleme kombinasyonu, tüm ciltler için iyi çalışır.
 • Güzel pH dengeli Son Derece Nazik Köpüren Temizleyicimi Doğal Nemlendirici Gözenek Azaltıcı Tonerimle eşleştirdim.
 • Her aşırı kurutma olmadan keyifli ve etkili yüz cilt temizliği.

en iyi gözenek küçültücü cilt temizleme seti

Gözenek Minimizer Temizleme Kiti

 • Cildini aydınlatmak ve tıkanmış gözenekleri en aza indirmek isteyen herkes için idealdir.
 • Bunu her sabah kullanıyorum ve hassas cildim bile onu seviyor!
 • Üç Etkili Eksfoliye Edici Temizleyicimi Doğal Nemlendirici Gözenekleri Azaltan Tonerimle eşleştirir
 • %0,5 salisilik asit, %10 glikolik asit ile çevre dostu boncukları harmanladığı için gözeneklerin açılmasına ve hem fiziksel hem de kimyasal eksfoliasyon ile nazikçe pul pul dökülmesine yardımcı olur.
 • Organik cadı fındığı, Bulgar gülü hidrosolü, gliserin ve hyaluronik asidi harmanlayan güzel tonikimle gözenekleri sıkılaştırır.

Bu peeling peelingine oldukça takıntılı. Cildim kullanımdan sonra ekstra pürüzsüz ve tazelenmiş hissediyor. Bu ovma cildimi makyaj için mükemmel bir şekilde hazırlar. Yüz Toneri ile birleştiğinde cildim hiç bu kadar mutlu olmamıştı! Kelly

Crepey ve donuk ciltle savaşmak için en iyi kit

Katmanlı Besties

 • En iyi arkadaşlarınız için bir tedavi çünkü cilt, bu iki ürün formülasyonunun teknolojik harikalarını emer ve nemli, tatlı bir yüz cildi verir.
 • Harika bir kombinasyonla krep gibi cilt, susuz kalmış cilt ve kış cilt stresleriyle savaşın.
 • Instantly Luminous Multi-Action Serum, birçok cilt hücresi katmanını dolgunlaştırmak için benzersiz şekilde parçalanmış hyaluronik asit bazlı bir serumdur. Cildinizin Doğal Nemlendirici Faktörünün önemli bir parçası olan sodyum-PCA ve gliserin ile birlikte bu formülasyon, cildi yumuşatmak için hem canlı hem de ölü hücrelerdeki sıkı ve susuz keratin proteinini yumuşatır.
 • Yeşil Çay Antioksidan Cilt Terapisini takiben cildinizin temel antioksidan rezervi yenilenir, cildin esnekliğini destekler ve iltihabı yatıştırır.

Menopozdan geçmek cildimde hasara yol açtı. Biraz yağlı ciltten kuru lapa lapa cilde geçtim. Bu harika kombinasyonu bulmadan önce birçok ürün denedim. Günlük nemlendirici ile birlikte günde iki kez kullanıyorum. Cildim şimdi hiç olmadığı kadar iyi görünüyor. Pürüzsüz ve ten rengim eşit. Bailey, Holly

Bu kit bilgilerimi ve talimatlarımı içerir.

dr bailey'nin eksiksiz cilt bakım seti

Komple Cilt Bakım Kiti

 • Yüz cildinin gelişmesi için ihtiyaç duyduğu Eksiksiz Cilt Bakım Rutininin temel yapı taşlarını ele aldım; 1) gerçekten iyi fakat tahriş edici olmayan bir temizleyici, 2) cilt esnekliği için en iyi cilt antioksidanı, 3) dehidrasyon, tahriş ve kuruluk ile mücadele için doğru nemlendirici, 4) en iyi görünmez geniş spektrumlu ve tahriş etmeyen günlük güneş kremi.
 • Herkesin bu sete ihtiyacı vardır – sabah 4’te 4 adım ve öğleden sonra 3 adım sağlıklı ve dengeli yüz cildini destekler.
 • Bu 4 ürün, alıcınızın halihazırda kullandığı ve sevdiği ürünler ne olursa olsun, tüm cilt bakım rutinlerine uyacaktır.

Bu Eksiksiz Kitin kullanımıyla elde ettiğim sonuçlara hayran kaldım. Bu kiti kullanarak sadece 3 gün içinde; Perioral Dermatitim sihir gibi solmaya başladı ve 2. Hafta ortası itibariyle hepsi gitti. Ürünlerin ve taze malzemelerin kombinasyonları cildim için çok iyi çalışıyor. Temizlemesi çok nazik ve Günlük nemlendirici ile birlikte Yeşil çay antioksidan cilt Terapisi pullu, kuru, kaşıntılı ve kırmızı cildim için mükemmel bir kombinasyondu. Bu kiti kesinlikle tavsiye ediyorum ve Dr. Bailey’e bu harika ürünler üzerindeki çalışmaları ve katkıları için sonsuza dek minnettar olacağım. – Brisa

 • Bu kit ayrıca Kurul Sertifikalı Dermatolog olarak benim tarafımdan yazılmış bilgi ve talimatları içerir.
kuru elleri önlemek ve tedavi etmek için en iyi kit

Meşgul Eller için Hayatta Kalma Kiti

Herkesin şu anda evindeki her lavaboda buna ihtiyacı var.

 • Günde milyonlarca kez ellerimizi yıkamamız için doğru el sabunu ve
 • gezegendeki tek yağlı olmayan el kremi!

Cidden, abartmıyorum. Bu ekonomik hediye, çok kişisel olmayan düşünceli bir şey vermek istediğiniz insanlar için harika.

Birine her banyo ve mutfak için bir kit hediye etmek de harikadır – kendiniz dahil. – Dr.

Pandemimiz kuru ve çatlamış ellerden oluşan bir salgın yarattı ve bu, sıcak bir günde tatlıda susuzluğu gideren su içeceğine benziyor, ama elleriniz için.

Gelişmiş Düzeltici Göz Kremi

Gelişmiş Düzeltici Göz Kremi

 • Cilt yaşlanması ilk olarak göz çevresinde kendini gösterir. Erkekler, 20’li yaşların başındaki genç kadınlar gibi kaz ayaklarını cilt yaşlanmasının ilk belirtisi olarak görür.
 • Gerçekten, herkes bir göz kreminden yararlanır VE göz kapağı derisi yüzün geri kalanı gibi tedavi edilmemelidir.
 • Bir dermatolog olarak, göz kapağı derisinin yapısal ve fizyolojik olarak benzersiz olduğunu ve bu bölge için yaşla savaşan cilt bakımının özenle yapılması gerektiğini biliyorum. Yıllar boyunca göz kapağı derisinin benzersiz hassasiyeti nedeniyle çok fazla göz kapağı dermatitini tedavi ettim ve özel olarak formüle edilmiş bir yaşlanma karşıtı göz kremine sahibim.

My Advanced Corrective Göz Kremi, göz çevresi için doğru miktarda retinol ile kuruluğu önlemek ve şişlik, renk değişikliği ve şişkinlikle mücadele etmek için bileşenlere sahiptir.

Geçmişte yüksek kaliteli göz kremleri kullandım ve her zaman buna geri döndüm. Tahriş etmiyor, çok zengin değil, sadece cildinizin üstünde duruyor ve gerçekten nemlendiriyor ve ince çizgilere yardımcı oluyor. Böyle harika ürünler yaptığınız için teşekkürler!! Kristin

en iyi yüz glikolik asit kiti

Yüz Glikolik Asit Kiti

Hediye listenizdeki cilt bakımı meraklıları glikolik asidin faydalarını bilir.

 • Glikolik Asit Yüz Cilt Bakım Kitim, en saf profesyonel güçte glikolik asit ile yapılır ve donuk cildi neredeyse anında aydınlatır. ‘Vay’ etkisi için mükemmel Glikolik Asit Yüz yıkamasını güçlü bir Glikolik Asit Kremi ile birleştiriyorum.
 • Cildi hızlı bir şekilde aydınlatmak için biraz fiziksel peeling yapmayı sevenler için harika bir peeling yüz süngeri ekliyorum.
 • Kuru, yağlı veya normal ciltler için çalışır!
temel sakal bakım seti

Temel Sakal Bakım Seti

Bu bir YENİ takım kışlık sakal bakımı için yaptığım.

 • Sakinleştirici Çinko’yu Yeşil Çay Antioksidan Cilt Terapisi ile birleştirdim (bu ikili sakal ve yüzdeki kızarıklıkla savaşır).
 • Bir erkeğin sakalını düzeltmek için Omega Zenginleştirilmiş Güçlendirici Yağ.

Bu basit ama hedefe yönelik cilt bakım rutini ile rahatsız edici mevsimsel sebore içermeyen sağlıklı, yumuşak yüz tüylerinin keyfini çıkarın.

Bu kit ile çok hızlı bir şekilde gerçekten yumuşak vücut cildi elde edin

Ultra Hızlı Üç Etkili Vücut Pürüzsüzleştirici Kit

Son fakat en az uzak, yumuşak vücut derisi sadece eğlencelidir! İster kendi kolumuza dokunduğumuzda, ister uzun, sıcacık kış gecelerinde önemli olanımızla ‘yerine sığındığımızda’, yumuşak dirseklere, kollara vb. sahip olmak güzel.

 • Ultra-Fast Body Smoothing Kit’im neredeyse anında çalışır.
 • Kuru pürüzlü vücut derisini, keratoz pilarisini, huysuz yaşlılık lekelerini, pürüzlü dirsekleri yumuşatın, adını siz koyun. Bu güçlü ürün kombinasyonu, sonuçları haftada iki kez kadar az kullanımla alır.

Glikolik asit vücut losyonu, ULTRA-HIZLI VÜCUT YUMUŞATICILIK ÜÇLÜ AKSİYONLU CİLT BAKIM KİTİ’nin en sevdiğim parçasıdır. Dürüst olmak gerekirse, krep cildi pürüzsüzleştirmek, nemlendirmek ve (cennet müziğine işaret etmek) için mucizeler yaratır. Sadece birkaç hafta içinde cildimde %100’den fazla iyileşme gördüm. İşte aradığım mucize buydu. Salux bezini duşta önceden kullanmanızı tavsiye ederim çünkü peeling, ürünün cilt tarafından emilmesine ve işini yapmasına yardımcı olur. Üçlü etkili peeling temizleyici, tercih ettiğim yüz temizleyicisi olarak ikiye katlanıyor. Bu ürünü 100 defadan fazla tavsiye ederim! Lori

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu